memorial gejzu princa

Titulok článku nie je náhodný. Keď účastníci XV. ročníka Memoriálu Gejzu Princa, ktorý vyvrcholil víťazstvom výberu mladých futbalistov Stredoslovenského futbalového zväzu nad výberom rovesníkov z Východoslovenského futbalového zväzu 3: 0 a manželka Elena Princová za dôstojnej asistencie prezidenta Východoslovenského futbalového zväzu Ing. Richarda Havrilu odovzdávala krásny pohár víťazovi podujatia, výberu Západoslovenského futbalového zväzu, ktorý sa zapísal na listinu víťazov po šiesty raz, zahľadeli sme sa na majstra Európy 1976 z Belehradu, legendárneho Jozefa Módera, tlieskajúceho spolu so svojim vnúčikom všetkým, ktorí umocňovali rôznorodými spomienkami na pána človeka, pána funkcionára, alebo ak chcete pána prvoligového futbalového rozhodcu ešte z čias federálnej futbalovej ligy – Gejzu Princa, lebo slávni na štadiónie kde hralo množstvo fantastických futbalových virtuózov dokazovali, že slávni v čase keď sú spomienky rajom v našich srdciach skutočne ožívajú.

sviecky

Keď začal navštevovať pravidelnejšie redakciu okresných Vranovských novín, už mal za sebou viaceré úspechy v streľbe na asfaltové holuby a zaujímavé výsledky v zápasení voľným štýlom. Známy zostal aj jeho historický výrok, keď pri hodnotení jednej svojej prehry gréckorímskym štýlom pre spomenuté okresné periodikum povedal: " Cesta k víťazstvám aj u olympijských víťazov viedla vždy cez prehry."

futbal 2 liga

Ani veľké letné horúčavy neubrali na kvalitnom rozbehu našej druhej najvyššej futbalovej súťaže seniorov. Najskôr si zopakujme výsledky III.kola: FC Lokomotíva Košice – MFK Dukla Banská Bystrica 0:2, FC Inter Bratislava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:3, FC Poprad - Tatran Prešov 1:3, MŠK Žilina juniori - FK Dubnica nad Váhom 3:1, FK Pohronie - Slavoj Trebišov 1:1, FK Skalica - FK Odeva Lipany 3:0, KFC Komárno - FC Petržalka 2:0 a FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov 2:2.

futbal 2 liga

Ak zosumarizujeme výsledky IV. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže seniorov a skonfrontujeme ich s tými z predchádzajúcich kôl zistíme, že už len Komárno, Skalica a Pohronie neokúsili v sľubne sa rozbiehajúcom futbalovom ročníku 2018/2019 trpkosť prehry. Výsledky ostatného víkendu boli nasledovné: L. Mikuláš – Pohronie 1:1, Bardejov – Inter Bratislava 0:0, Dubnica n. Váh. – Komárno 1:3, MFK Dukla - MŠK Žilina juniori 2:1 Prešov – Lokomotíva Košice 5:1, Skalica Poprad 4:0, Petržalka - Šamorín 3:0 a Lipany - Trebišov 1:0 .

bfc dukla banska bystrica

Zvykne sa vravieť, že hlad je najlepší kuchár. Hlad naučil ľudí novým pokrmom. Napríklad túžbe po senzácii v médiách. Po riadkoch, ktoré spôsobujú bolesť iným, len nie ich tvorcom. Núdza však kričí: Pozor! Ťažká a zákerná choroba často končí smrťou. Núdza súčasnej športovej publicistickej kvality hlavne z oblasti športu mladých učí a káže vracať sa k tým a takým, ktorí nie len publicistiku, ale hlavne samotný šport mladých podporujú.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com