ziacka chodecka liga

Atletický klub BCF Dukla Banská Bystrica robí mestu pod Urpínom, značke Dukla, slovenskej atletike a tým i celému slovenskému športu zásluhou mladých pretekárov v atletickej chôdzi úžasne dobré meno v silnej zahraničnej konkurencii im podobných. Keď sme pred odchodom na 87. ročník tradičných pretekov v atletickej chôdzi toto naše videnie predostreli predsedníčke klubu BCF Dukla a poslankyni Mestského zastupiteľstva v Banskej Bystrici pani Erike Karovej, okrem iného zareagovala:

vedenie hk levice

Takto sme si dovolili takmer po roku osloviť generálneho riaditeľa Kúpeľov Dudince a.s., JUDr. Slavomíra Brzu, znova ako jedného z hlavných funkcionárskych činovníkov života v Hokejovom klube Levice so zámerom, ako zareaguje na také konštatovanie s odstupom necelého roka po radostnej chvíli – Levice budú hrať po prvý raz v histórii I. národnú hokejová ligu seniorov. Predtým ju síce hrali jednu sezónu, ale po administratívnom zásahu.

hk levice

Aj v titulku napísaným textom by sa dalo hodnotiť štvrté dejstvo hokejovej drámy, ktorá v nedeľu 2. marca toho roku bola dopisovaná názormi odbornej i laickej verejnosti, na zápase prítomnej. Túto hokejovú drámu pripravili hokejové prezentácie i nehokejové vložky zo strany samotných hráčov, ale i rozhodcovskej štvorice, ktorej výkon ostane v mysli každého zaknihovaný podľa jeho videnia samotného zápasu, stupňa kvality poznania hokejových pravidiel i poznania hĺbky situácie v slovenskom hokejovom dianí.

hk levice

Hokejisti Prešova, ktorých vlastné mesto, tretie najväčšie v Slovenskej republike, nepritúlilo ani nepodporilo, dostali od 36 tisícového mestečka Levíc z juhu Slovenska na „domácom“ ľade vo Zvolene hanebný výprask. Napriek tomu v jeho mužstve odohralo zopár jednotlivcov skvelé zápasy, najviac z nich vynikal veterán Peter Pucher, ktorý po krutej prehre 0:9 s Levicami v záverečnom, v poradí piatom finálovom zápase pre čitateľov internetového portálu www.sportlandia.sk okrem iného povedal:

hk levice nasi majstri

Hokejisti Levíc pripravujú hokejové parády ako na bežiacom páse. Jednu z nich si prišlo pozrieť do priestranstiev Zimného štadióna v okresnom sídle Tekova včera večer vyše 2000 divákov, ktorí videli zásluhou domáceho celku a hokejistov z Prešova hokejový súboj s visačkou veľkej kvality. Od prvej do poslednej minúty súboja, v ktorom držali režisérsku taktovku žlto – zelení, teda domáci.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com