hk levice

Úžasné snahy a smerovania stále viac a viac oživiť hokejové dianie Levíc, možno registrovať dlhodobým pozorovaním HK Levice. Súčasnosť je tam poznamenávaná rozširovať vlásočnice hokejovej krásy pre mladých. Od hokejových prípraviek až po seniorov.

hk levice skalica

Najskôr všetky výsledky včerajšieho kola Slovenskej hokejovej ligy: Bratislava – Žilina 3:2, Považská Bystrica – Dubnica 3:2, Martin – Trnava 6:2, Spišská Nová Ves - Topoľčany 6:3 a Skalica – Levice 2:5. Víťazstvom sa Bratislava Capitals usadila v čele tabuľky s trojbodovým náskokom pred druhými Topoľčanami a so šesťbodovým pred Martinom a Spišskou Novou Vsou, ktoré získali po 23 bodov a sú na 3. resp. 4. mieste.

hk levice

Hokejisti Považskej Bystrice po víťazstve 5:2 nad reprezentáciou Slovenskej republiky U18 vďaka enormnej chuti zvíťaziť a dobrej streleckej produktivite porazili hladko na domácom ľade včera večer aj mladý kolektív HK Levice 6:3.

hk levice

Celkom 3 víťazstvá domácich a dve prehry nezmenili veľmi po 11, kole tabuľku Slovenskej hokejovej ligy. Podľa očakávania víťazili favoriti i keď napríklad v Leviciach vyhrala Bratislava Capitals najmä vďaka veľkej streleckej efektívnosti a skvelej forme skúseného brankára Hamerlíka.

hk levice

Titulok článku odznel po zápase. Hovorí veľa a za všetko. Núti uvažovať. Kulisu súboja Spišská Nová Ves – HK Levice dotvárala pekná hokejová návšteva, komorné prostredie a časté prečíslenia hráčov Spišskej Novej Vsi v útočnej fáze. Ale len počas I. tretiny. Stávalo sa viac raz, keď domáci korčuľovali počas I. tretiny aj ojedinele proti brankárovi Pavličkovi.